KONST / Ramar / Ram med oljetryck 11654211
nr 1165 4211
Ram med oljetryck
1800-tal, ramens yttermått: 122x93
Kondition: slitage, skador
Utrop:
1.200 kr
Såld:
1.600 kr
måndag 26 februari 2018
kl 19:50:01
1.000 kr
1.200 kr
1.300 kr (Budbetjänt)
1.500 kr