MÖBLER / Bord / Rakbord 12746199
nr 1274 6199
Rakbord
med spegel, 1800-tal. Höjd: 160 cm, nyckel
Kondition: slitage, skador
Utrop:
1.000 kr
Såld:
450 kr
måndag 9 september 2019
kl 18:12:51
400 kr
350 kr
400 kr (Budbetjänt)