GLASS & CERAMICS / Ceramics / Punch bowls 8146138
nr 814 6138
PUNCH BOWLS
3 pcs. China, dia 15 - 18, height: ca 12, skador och lagningar,
3 st. Kina, dia 15 - 18, höjd: ca 12, skador och lagningar
800
SEK 500
Monday Mars 18 2013
at 18:46:31
250 kr
250 kr
350 kr
450 kr