Ã–VRIGT / Mattor / Bönematta 6961236

nr 696 1236

Bönematta

Anatol, tidigt 1900-tal, 115x166

Kondition: slitage, skador

Utrop:

600 kr

Såld:

500 kr

måndag 9 maj 2011
kl 18:35:54