GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Parti porslin 13966241

nr 1396 6241

Parti porslin

4 delar, Kina. Diameter: ca 24-28 cm

Kondition: skador, lagningar

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 10 maj 2021
kl 19:48:14

8/5 16:37:53 1      Vinnande bud