GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Porslin 10166267
nr 1016 6267
Porslin
Kina, diverse, 11 del
Kondition: slitage, skador
Utrop:
600 kr
Såld:
150 kr
måndag 1 februari 2016
kl 20:57:11
31/1 22:45:42
100 kr
1/2 18:46:01