GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Porslin 6093465
nr 609 3465
Porslin
17-del, Kina 1700-tal
Kondition: skador
Utrop:
300 kr
Såld:
900 kr
måndag 9 november 2009
kl 17:37:41
450 kr
550 kr
550 kr
700 kr
800 kr
6
850 kr