GLAS OCH KERAMIK / Mat- och kaffeserviser / Tallrikar 13603383

nr 1360 3383

Tallrikar

2 st, dekor i famille rose, 1700-tal. Diameter: 22 cm

Kondition: smärre nagg

Utrop:

1.000 kr

Såld:

700 kr

måndag 16 november 2020
kl 18:59:54

14/11 01:09:36 1      Vinnande bud