GLAS OCH KERAMIK / Mat- och kaffeserviser / Tallrikar 9412541
nr 941 2541
Tallrikar
8 st, Kina
Kondition: slitage, skador, lagad
Utrop:
500 kr
Såld:
450 kr
måndag 16 februari 2015
kl 18:44:49
250 kr
250 kr
250 kr (Budbetjänt)
400 kr
350 kr
400 kr (Budbetjänt)