KONST / Skulptur & konsthantverk / Gipsskulptur 7908201

nr 790 8201

Gipsskulptur

Carin Nilsson, sittande kvinna, signerad 1930, höjd: 26

Kondition: naggade tår

Utrop:

300 kr

Såld:

200 kr

måndag 12 november 2012
kl 19:06:16

12/11 12:12:40 1      Vinnande bud
12/11 18:26:35 2      150 kr