ÖVRIGT / Diverse / Pipställ 17513031

nr 1751 3031

Pipställ

med pipor, 7 st, 1800-tal, bland annat silver, en dekorerad med tre kronor, Höjd: 79 cm

Kondition: slitage, skador, lagad

Utrop:

700 kr

Såld:

600 kr

måndag 15 december 2025
kl 19:44:20