ÖVRIGT / Smycken / Hänge 16197054
nr 1619 7054
Hänge
+ brosch, 2 delar, 18k guld. Diameter: 2 cm, längd: 4 cm, vikt: 3,3g ca
Kondition: slitage, skador
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.600 kr
måndag 13 maj 2024
kl 19:18:15
10/5 13:27:30
1.500 kr
11/5 13:07:22