MÖBLER / Bord / Piedestaler 16568117
nr 1656 8117
Piedestaler
ett par, mahogny. Diameter: 39 cm, höjd: 110 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
500 kr
Såld:
600 kr
måndag 11 november 2024
kl 18:39:08
100 kr
150 kr
200 kr
300 kr
350 kr (Budbetjänt)
6
400 kr
450 kr (Budbetjänt)
6
500 kr