MÖBLER / Bord / Piedestaler 16568117

nr 1656 8117

Piedestaler

ett par, mahogny. Diameter: 39 cm, höjd: 110 cm

Kondition: slitage, skador

Utrop:

500 kr

Såld:

600 kr

måndag 11 november 2024
kl 18:39:08