MÖBLER / Bord / Pelarbord 8941029
*
nr 894 1029
Pelarbord
teak, NK, 1950-tal, dia 46, höjd: 53
Utrop:
500 kr
Såld:
1.100 kr
Sista tid för bud online:
måndag 12 maj 2014
kl 19:23:21
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
16/4 22:15:32
1
150 kr
16/4 22:19:15
2
250 kr
18/4 20:45:39
3
300 kr
21/4 17:21:18
4
450 kr
21/4 18:44:58
3
400 kr
28/4 18:19:46
5
500 kr
12/5 14:53:32
6
600 kr
12/5 18:42:10
7
1.000 kr
12/5 19:10:25
8
Vinnande bud
- Tema
12 maj
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.
Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: bord bord på pelarfot bord på pelarfötter nk nordiska kompaniet pelarbord teak teakmöbler trä
-
6243 Pelarbord
Sent 1800-tal, mahogny. Diameter: 54 cm, höjd: 73 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
1 juli kl 18:19
*
Pelarbord
Läs mer om 50/60-tal
nr 894 1029
Pelarbord
teak, NK, 1950-tal, dia 46, höjd: 53
Utrop: | 500 kr |
---|---|
Såld: | 1.100 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 12 maj 2014 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
16/4 22:15:32 | 1 | 150 kr |
16/4 22:19:15 | 2 | 250 kr |
18/4 20:45:39 | 3 | 300 kr |
21/4 17:21:18 | 4 | 450 kr |
21/4 18:44:58 | 3 | 400 kr |
28/4 18:19:46 | 5 | 500 kr |
12/5 14:53:32 | 6 | 600 kr |
12/5 18:42:10 | 7 | 1.000 kr |
12/5 19:10:25 | 8 | Vinnande bud |
- Tema
12 maj
50/60-tal
PÃ¥ detta tema har vi samlat vackra och spännande föremÃ¥l frÃ¥n 1950-talet och 1960-talet.Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: bord bord på pelarfot bord på pelarfötter nk nordiska kompaniet pelarbord teak teakmöbler trä
-
6243 Pelarbord
Sent 1800-tal, mahogny. Diameter: 54 cm, höjd: 73 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
1 juli kl 18:19