MÖBLER / Bord / Pelarbord 16306243

nr 1630 6243

Pelarbord

Sent 1800-tal, mahogny. Diameter: 54 cm, höjd: 73 cm

Kondition: slitage, skador

Utrop:

500 kr

måndag 1 juli 2024
kl 18:19:22