MÖBLER / Bord / Piedestal 8513179

nr 851 3179

Piedestal

Kolonn, trä, Bemålad, höjd: 102 cm

Kondition: slitage, skador

Utrop:

800 kr

Såld:

500 kr

måndag 7 oktober 2013
kl 20:46:50