MISCELLANEOUS / Miscellaneous / Pardörrar 7707166

nr 770 7166

Pardörrar

one pair, glasade, 225x60 / st,

1 par, glasade, 225x60 / del

Condition: slitage, skador

600

SEK 450

Monday August 13 2012
at 17:22:26

Louise Adelborg (1885-1971)
Gripsholmsmodell