MISCELLANEOUS / Rugs / Orientalisk matta 9714374
nr 971 4374
Orientalisk matta
Kelim, measure: 300x145,
Kelim, Mått: 300x145
Condition: slitage, skador
1200
SEK 500
Monday July 27 2015
at 20:36:46
450 kr