Ã–VRIGT / Mattor / Mattor 7267412

nr 726 7412

Mattor

4 st, 2 Afghan 2 Beluch

Kondition: slitage, skador

Utrop:

800 kr

Såld:

600 kr

måndag 21 november 2011
kl 17:29:47