ÖVRIGT / Mattor / Mattor 7267412
nr 726 7412
Mattor
4 st, 2 Afghan 2 Beluch
Kondition: slitage, skador
Utrop:
800 kr
Såld:
600 kr
måndag 21 november 2011
kl 17:29:47
100 kr
150 kr
350 kr
400 kr
450 kr
550 kr