KONST / Oljemålningar / Oljemålningar 10335336

nr 1033 5336

Oljemålningar

2 st. Märta Bohlin Clason, Djurgården, proveniens, Isac Gustaf Clason, 25x34, saknar sign. oramade

Utrop:

400 kr

Såld:

100 kr

måndag 25 april 2016
kl 20:20:57

19/4 13:29:29 1      Vinnande bud