ART / Oil paintings / Oil paintings 11748322
nr 1174 8322
Lars Tärning
(f. 1945), Sverige
2 pcs. Lars Tärning (b. 1945), Sweden. "Teserveringen vid almarna Kungsträdgården", signerad -91, olja på pannå, 32x29 cm samt "Utsikt från Smedsudden", signerad -91. Oljekrita, 22x53 cm,
OIL PAINTINGS, 2 st. "Teserveringen vid almarna Kungsträdgården", signerad -91, olja på pannå, 32x29 cm samt "Utsikt från Smedsudden", signerad -91. Oljekrita, 22x53 cm
Lars Tärning, Swedish painter, born 1945.
2600
SEK 500
Monday April 9 2018
at 19:21:18
300 kr
350 kr
400 kr
450 kr