nr 1201 9044
OIL PAINTING
unidentified artist. Signerad Hellström, dated -53, klippor. Oil on panel, 20x26 cm,
Oidentifierad konstnär. Signerad Hellström, daterad -53, klippor. Olja på pannå, 20x26 cm
| Droit De Suite |
Yes |
| Estimate: |
500 |
Monday September 3 2018 at 18:12:47