KONST / Oljemålningar / Oljemålning 17475359

nr 1747 5359

Oidentifierad konstnär. Signerad, daterad 95, "Nach Hiddensee II". Olja på duk, 60x73 cm, yttermått inklusive ram: 66x78 cm

Utrop:

600 kr

Såld:

100 kr

måndag 8 december 2025
kl 18:43:03

4/12 19:54:44 1      Vinnande bud