KONST / Oljemålningar / Oljemålning 17475359
nr 1747 5359
Oidentifierad konstnär. Signerad, daterad 95, "Nach Hiddensee II". Olja på duk, 60x73 cm, yttermått inklusive ram: 66x78 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
100 kr
måndag 8 december 2025
kl 18:43:03
4/12 19:54:44
nr 1747 5359
| Utrop: | 600 kr |
| Såld: | 100 kr |
måndag 8 december 2025 |
| 4/12 19:54:44 | 1 | Vinnande bud |