KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13789211
nr 1378 9211
Oidentifierad konstnär. Monogramsignerad HT, 1800-tal. Olja på duk, 50x40cm, yttermått inklusive ram: 67x59cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
500 kr
måndag 15 februari 2021
kl 20:04:31
15/2 18:14:13