KONST / Oljemålningar / Oljemålning 17277463

nr 1727 7463

Carl Johan Fahlcrantz

(1774-1861), Sverige

Oljemålning, Tillskriven Landskap. Utsikt från Djurgården mot Stockhoms innerstad. Signerad. Olja på duk, 18x24 cm, yttermått inklusive ram: 30x36

Utrop:

3.000 kr

Såld:

4.600 kr

måndag 29 september 2025
kl 20:41:00