KONST / Oljemålningar / Oljemålning 17526562

nr 1752 6562

Sven Olof Rosén

(1908-1982), Sverige

Oljemålning, Signerad, daterad -70, ”Berg och grönska I”. Olja på pannå, 58x43 cm, yttermått inklusive ram: 68x54

Sven Olof Rosén, svensk målare och grafiker född 1908, död 1982.

Utrop:

1.000 kr

Såld:

900 kr

måndag 12 januari 2026
kl 18:53:40

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 800 kr
  Göteborg Begär offert för hemleverans
  Helsingfors 800 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

Sven Olof Rosén

Läs mer om Sven Olof Rosén