KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14477540
nr 1447 7540
Signerad, spelman. Olja på pannå, 20x15cm, yttermått inklusive ram: 29x24cm
Utrop:
600 kr
Såld:
1.100 kr
måndag 7 februari 2022
kl 19:54:56
150 kr
300 kr
300 kr
300 kr (Budbetjänt)
450 kr
400 kr
450 kr (Budbetjänt)
700 kr
600 kr
700 kr (Budbetjänt)
800 kr
1.000 kr
6
1.000 kr
1.000 kr (Budbetjänt)
6