KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12566050

nr 1256 6050

Signerad, Ek, Komposition, 1962. Olja på duk, 49x84

Utrop:

500 kr

Såld:

350 kr

måndag 20 maj 2019
kl 18:17:26

  • Tema
  • 20 maj

Retro

Läs mer om Retro