KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12257007
nr 1225 7007
Ralph Judell
(f. 1935), Sverige
Oljemålning, "Rimfrost". Signerad, daterad 1979. Olja på duk, 46x38 cm
Ralph Judell, svensk bildkonstnär född 1935.
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 17 december 2018
kl 20:42:02
12/12 06:20:18
100 kr
17/12 18:03:59