KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12471080

nr 1247 1080

Oscar Hernandez Soriano

(1944-2007), Spanien

Oljemålning, "Fordon", Stockholmsmotiv, Birger Jarlsgatan/Eriksbergsgatan. Signerad. Olja på duk, oramad, 50x66

Utrop:

700 kr

Såld:

300 kr

måndag 8 april 2019
kl 20:19:25

8/4 19:35:01 1      Vinnande bud

Oscar Hernandez Soriano

Läs mer om Oscar Hernandez Soriano