KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12471080
nr 1247 1080
Oscar Hernandez Soriano
(1944-2007), Spanien
Oljemålning, "Fordon", Stockholmsmotiv, Birger Jarlsgatan/Eriksbergsgatan. Signerad. Olja på duk, oramad, 50x66
Utrop:
700 kr
Såld:
300 kr
måndag 8 april 2019
kl 20:19:25
8/4 19:35:01
Oscar Hernandez Soriano
Läs mer om Oscar Hernandez Soriano