KONST / Oljemålningar / Oljemålning 10436216
nr 1043 6216
N Riego, signerad, 1907, 41x57, oramad
Kondition: skador
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 13 juni 2016
kl 20:40:45
7/6 18:05:05
150 kr
13/6 20:34:34