KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14177598

nr 1417 7598

Märt Bormeister

(1916-1991)

Oljemålning, Märt Bormeister (1916-1991), Tallinn, sommarblomster. Signerad. Olja på pannå, 31x22, yttermått inklusive ram: 37x28 cm

Utrop:

2.000 kr

Såld:

1.500 kr

måndag 6 september 2021
kl 19:42:09

6/9 19:37:09 1      Vinnande bud