KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15328102
nr 1532 8102
Jonas Lundquist, Landskap, Signerad. Olja på duk, yttermått inklusive ram: 49x66 cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.100 kr
måndag 3 april 2023
kl 19:15:55
700 kr
800 kr
1.000 kr