KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12023025
nr 1202 3025
Jean-Pierre Vielfaure
(1930-2015), Frankrike
Oljemålning, Signerad, daterad 1965. Olja på duk, 41x27 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
350 kr
måndag 10 september 2018
kl 18:11:03
8/9 08:53:55
300 kr
8/9 16:34:31
Jean-Pierre Vielfaure
Läs mer om Jean-Pierre Vielfaure