KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16087136
nr 1608 7136
Gunnar Mossberg
(1903-1983), Sverige
Oljemålning, Signerad. Olja på duk, 46x55cm, yttermått inklusive ram: 49x58cm
Gunnar Mossberg, född 1903 i Stockholm, död 1983, svensk målare.
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 25 mars 2024
kl 20:46:10
21/3 10:55:27
100 kr
23/3 20:07:09
Gunnar Mossberg
Läs mer om Gunnar Mossberg