KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14099215

nr 1409 9215

Gösta Lindström

(1905-1989), Sverige

Oljemålning, Tillskriven. Komposition. Ej signerad. Olja på pannå, 70x49 cm, yttermått inklusive ram: 79x58 cm

Gösta Lindström, svensk bildkonstnär född 1905, död 1989.

Utrop:

600 kr

Såld:

500 kr

måndag 2 augusti 2021
kl 19:12:57

Gösta Lindström

Läs mer om Gösta Lindström