KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13581257

nr 1358 1257

Einar Karsvik, Stilleben, Signerad. Olja på pannå, 39x31 cm

Utrop:

300 kr

Såld:

500 kr

måndag 2 november 2020
kl 19:58:44