KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16428065
nr 1642 8065
Carsten Engström
(1941-2004), Sverige
Oljemålning, Gul stege. Signerad, daterad a tergo -84. Olja på duk, 120x32 cm, oramad
Carsten Engström, svensk målare född 1941, död 2004.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
600 kr
måndag 16 september 2024
kl 19:21:29
16/9 19:16:29
Carsten Engström
Läs mer om Carsten Engström