KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12354478
nr 1235 4478
Brahm, Eka, signerad. - 45. Olja på pannå, 25x35
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 18 februari 2019
kl 18:44:34
100 kr
200 kr