KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14477221
nr 1447 7221
Anshelm Dahl
(1897-1964), Sverige
Oljemålning, Landskap. Signerad. Olja på duk, 60x96 cm, yttermått inklusive ram: 76x100 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
200 kr
måndag 7 februari 2022
kl 18:25:04
150 kr
Anshelm Dahl
Läs mer om Anshelm Dahl