KONST / Skulptur & konsthantverk / Modellhus 16773161
nr 1677 3161
Modellhus
Göran Josephzohn, "Biografen i Örsundsbro". Signerad, daterad 2007, trä. Längd: 75 cm. Djup: 25 cm. Höjd: 32 cm
Kondition: + Pamflett
Utrop:
2.000 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 3 februari 2025
kl 20:47:56
3/2 18:57:12