KONST / Skulptur & konsthantverk / Modellhus 16773161

nr 1677 3161

Modellhus

Göran Josephzohn, "Biografen i Örsundsbro". Signerad, daterad 2007, trä. Längd: 75 cm. Djup: 25 cm. Höjd: 32 cm

Kondition: + Pamflett

Utrop:

2.000 kr

Såld:

1.000 kr

måndag 3 februari 2025
kl 20:47:56

3/2 18:57:12 1      Vinnande bud