KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 14897069

nr 1489 7069

Torsten Föllinger

(1922-2010), Sverige

Signerad, daterad 95. Blandteknik, bildmått: 17x14cm, yttermått inklusive ram: 42x32cm

Torsten Föllinger, svensk konstnär född 1922, död 2010.

Utrop:

500 kr

Såld:

150 kr

måndag 12 september 2022
kl 18:59:23

6/9 14:44:09 1      100 kr
7/9 16:36:24 2      Vinnande bud

Torsten Föllinger

Läs mer om Torsten Föllinger