KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 14378293
nr 1437 8293
Blandteknik
Tommy Schneider. Signerad i trycket, komposition, bladets mått: 30x21cm, yttermått inklusive ram: 56x46cm
Utrop:
800 kr
Såld:
1.200 kr
måndag 13 december 2021
kl 20:50:51
900 kr
800 kr
900 kr (Budbetjänt)
1.000 kr
1.100 kr