KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 15758835
nr 1575 8835
Thomas Prytz
(1944-2020), Sverige
Blandteknik, "En stjärna med stads-kärnor". Signerad. 83x80 cm
Thomas Prytz, svensk konstnär född 1944, död 2020.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 30 oktober 2023
kl 18:55:38
30/10 18:38:51