KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 9838335
nr 983 8335
Blandteknik
T E Francis, alplandskap, signerad, 35x23
Utrop:
400 kr
Såld:
350 kr
måndag 28 september 2015
kl 19:34:07
300 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr
300 kr (Budbetjänt)