KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 14303422
nr 1430 3422
Robert Högfeldt
(1894-1986), Sverige
Signerad. Blandteknik, bildmått: 19x26cm, yttermått inklusive ram: 31x39cm
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
måndag 8 november 2021
kl 18:57:13
6/11 17:16:36
Robert Högfeldt
Läs mer om Robert Högfeldt