KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 12012529

nr 1201 2529

Blandteknik

2 st, Oidentifierad konstnär. 1800-tal, 20x29

Kondition: lösa blad

Utrop:

600 kr

Såld:

100 kr

måndag 3 september 2018
kl 20:17:15

3/9 19:13:02 1      Vinnande bud