KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 15618203
nr 1561 8203
Blandteknik
2 st, 1800-tal, Akvarell/fjäder, yttermått inklusive ram: 12x17 cm. Ej signerad
Utrop:
800 kr
Såld:
1.200 kr
måndag 4 september 2023
kl 20:17:20
500 kr
1.000 kr
700 kr
800 kr (Budbetjänt)
900 kr
1.000 kr (Budbetjänt)
1.100 kr