KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 13824103
nr 1382 4103
Paul Gavarni
(1804-1866), Sverige
Blandteknik, Ej signerad. Motivet: 27x19, yttermått inklusive ram: 42x31cm
Paul Gavarni, svensk tecknare född 1804 i Paris, död i Paris 1866 .
Utrop:
800 kr
Såld:
300 kr
måndag 1 mars 2021
kl 19:17:32
1/3 08:35:49
Paul Gavarni
Läs mer om Paul Gavarni