KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 14003328
nr 1400 3328
Oscar Cleve
(1906-1991), Sverige
Blandteknik, "Vi 1967". Signerad. Motivet: 22x31, yttermått inklusive ram: 40x49 cm
Oscar Cleve, svensk tecknare född 1906, död 1991.
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
måndag 31 maj 2021
kl 19:48:25
100 kr
200 kr
250 kr